Analizátor plicních ventilátorů VT305


Použití analyzátoru plicních ventilátorů VT305 je rychlý a jednoduchý způsob, jak testovat proudění plynů a lékařská tlaková zařízení.

Jednoduchý. Přenosný. Spolehlivý.

Vejde se Vám do dlaně a umožní získat okamžité výsledky ve třech jednoduchých krocích. Je skvěle přenosný, a tudíž ideální pro práci v terénu. Intuitivně ovládaný panel, barevný LCD displej a jednosměrný kanál jsou tajemstvím jednoduchosti. Navíc dokáže okamžitě vygenerovat přehledné grafy, které si poté můžete uložit nebo přenášet pomocí SD karty.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182