Geiger–Müllerova sonda Victoreen 489-35


Geiger–Müllerova sonda s tenkým koncovým okénkem

Victoreen 489-35 je Geiger-Müllerova (GM) sonda, která je použitelná v širokém rozsahu aplikací měření ionizujícího záření. Sondy jsou dostupné v provedení pro detekci alfa, beta a gama záření.Některé modely sond obsahují 360°clonu, která umožňuje oddělení pronikavého a nepronikavého záření. Standardní MHV konektory umožňují připojení sondy k dozimetrickým monitorům Victoreen. GM sondy jsou kompatibilní s Model 190Count Rate a Survey metry.

Vlastnosti Victoreen 489-60

GM detektor poskytuje kvalitativní měření ionizujícího záření. Tento detektor je vhodný pro laboratoře nukleární medicíny, lidi, kteří pracují s nebezpečnými materiály, pracovníky, kteří se zabívají ochranou před ionizujícím zářením, detekce netěsnosti rentgenů a lineárních urychlovačů, geologické výzkumy atd.

  • Všechny sondy jsou kompatibilní s displeji řady 190 a 290.
  • Sondy jsou dostupné v pancake (lívancovém) provedení, kompenzovaném provedení a s oddělením beta záření

Specifikace

Typ sondy  Alfa, beta, gama, a x-ray s 0.875 inch tenkým koncovým okénkem
Detekuje záření Alfa nad 4 MeV, beta nad 70 keV, a gama a x-ray nad 6 keV
Aplikace

Ultracitlivá alfa, beta a gama sonda se směrovým ohniskem

Nukleární medicína

Záchranáři

Typické pozadí (CPM) 50
Maximální expoziční příkon 80 mR/h (800 µSv/hr)
Jmenovitá citlivost 1 mR/hr u 60Co 3900 CPM
Materiál obalu Nerezová ocel se slídovým okýnkem, 1.4 až 2.0 mg/cm2
Okýnko 1.4 až 2.0 mg/cm2
Citlivá plocha 102 mm
Ochlazovací plyn Neon & halogen
Průměr sondy 33.4 mm
Aktivní délka sondy 102 mm
Délka sondy 191 mm
Délka kabelu 122 cm
Pracovní napětí 900 V
Pracovní vlhkost 0 až 95%
Pracovní teplota - 56° až + 85°C
Hmotnost 0.45 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.