Gamma scintilační sonda Victoreen 425-110


Gamma scintilační sonda pro detekci alfa a gama záření o nízké energii

Scintilační detektor je opticky připojený k fotonásobiči.

Fotonásobič je magneticky stíněný pomocí kovu. Celý detektor, tedy krystal a fotonásobič, je vložen do robustního válcového krytu z hliníku. Kryt obsahuje tenké okýnko pro detekci alfa záření a gama záření o nízké energii.

Vlastnosti Victoreen 425-110

Scintilační detektor poskytuje kvantitativní měření radiace v counts (impulzech)/minutu. Tento detektor je vhodný pro laboratoře nukleární medicíny, lidi, kteří pracují s nebezpečnými materiály, pracovníky, kteří se zabívají ochranou před ionizujícím zářením, rentgenovou výrobu, geologické výzkumy atd.

  • Všechny sondy jsou kompatibilní s displeji řady 190 a 290.

Specifikace

Typ sondy Scintilační NaI (Tl)
Detekuje záření Gamma a x-ray nad 10 keV
Aplikace

Primární sonda pro nukleární mdicínu

Rentgenová výroba

Průmyslová hygiena

Typické pozadí (CPM) 200
Jmenovitá citlivost 3,000,000 CPM/µCi 129
Materiál obalu 0.04 in Al, 1 mm silný
Okýnko 8 mg/cm2 Al
Citlivá plocha  5 cm2
Rozměr krystalu 1 in Ø
Průměr sondy 2 in
Délka sondy 8.125 in
Délka kabelu 48 in
Pracovní napětí 900 V
Kalibrace 129I
Tolerance kalibrace ± 10%
Efektivita
 
   90 Sr 22%;
36Cl 8%;
241Am 8%;
133Ba 34%

 

Pracovní vlhkost 0 až 95%
Pracovní teplota - 40° až + 50°C
Hmotnost 0.68 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.