Dozimetr pro monitorování územní/prostorové radiace Victoreen 05-437 PRIMALERT 35


Jednoduchý dozimetr pro monitorování územní/prostorové radiace (zamoření)

Victoreen 05-437 PRIMALERT 35 obsahuje šest indikačních diod (1, 2, 4, 8, 16,a 32 mR/hr), které zřetelně zobrazí zvýšení a nebo snížení úrovně radiace. Na jakoukoli ze šesti úrovní může být nastaven alarm. Lze nastavit zvukovou a optickou signalizaci alarmu a nebo pouze optickou. Diody u jednotlivých úrovní radiace se s jejím zvýšením postupně rozsvicují. Pokud se úroveň radiace snižuje, tak opět zhasínají. Alarm se zastaví, pokud úroveň radiace spadne pod nastevený alarm. Pokud je přístroj funkční, tak svítí první dioda, která je nastavena na úroveň přirozeného pozadí. Přístroj obsahuje energeticky kompenzovaný GM detektor, držák pro připevnění na stěnu a 230 V adaptér. Volitelně lze dokoupit Primalarm Remote Alarm, který zobrazuje stejné údaje, které jsou na monitoru ve vzdálennosti až 100 top od monitoru.

Aplikace Victoreen 05-437 PRIMALERT 35

  • Poskytuje nepřetržité monitorování a optickou indikaci úrovně radiace s možností nastavení optických a zvukových alarmů (pokud gama záření překročí limit nastavený uživatelem.

Specifikace Victoreen 05-437 PRIMALERT 35

  • Napájení ze sítě 230 V
  • Rozměry 9 x 15 x 4 cm
  • Hmotnost 0.9 kg

Dotaz na další podrobnosti

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

 
live chat service provider