Tester fotovoltaických systémů Greentest FTV100


Přístroj pro kompletní testování a měření v průběhu průběhu instalace, testování, certifikace a údržby fotovoltaických systémů. Tímto vysoce efektivním přístrojem lze provádět následující měření analýzu elektrické energie, výpočet účinnosti solárního panelu a kalkulace účinnosti převodníku.

Tester Greentest FTV100 je určen pro měření, zobrazování a zaznamenávání všech potřebných parametrů solárních systém, FV, fotovoltaických elektráren a instalací jedním nebo více stejnosměrnými vstupy na jedno nebo třífázových rozvodech.

Greentest FTV100 počítá výkon fotovolatických panelů zkombinováním měření slunečního svitu, okolní teploty, teploty solárních panelů s hodnotami napětí a proudu na výstupu.

Greentest FTV100 umožňuje měření a zobrazování všech fyzikálních a elektrických parametrů solárních instalací současně a to včetně průběžného ukládání do paměti.

Tímto vysoce efektivním nástrojem lze provádět veškerá měření potřebná pro výpočet účinnosti solárních zařízení:
- analýzu elektrické energie
- výpočet účinnosti solárního panelu
- kalkulace účinnosti převodníku

Greentest FTV100 má 5.7" barevný LCD displej s antireflexní úpravou usnadňující čtení za všech okolností.

Uživatel připojí sondy pro měření fyzických parametrů – prostorovou sondu PT100 pro měření venkovní teploty, kontaktní sondu PT100 pro měření teploty panelu a solarimetr pro měření energie ze slunečního záření. Pak připojí napěťové kabely a proudové sondy a na FTV100 nastaví parametry solárního panelu poskytnuté výrobcem, což poslouží jako reference.


Přenos naměřených výsledků lze uskutečnit buď prostřednictvím kabelu (15m), nebo přes Bluetooth (100m).
Kromě toho lze s využitím softwaru GREENTEST Report získat veškerá měření v reálném čase a na první pohled pomocí zobrazených křivek udělat počáteční posouzení zda zařízení pracuje správně.či ne. Software obsahuje grafický rozbor měření a správce tisku.

Technická specifikace Greentest FTV100:

- napětí do 1,000 V DC / 600 V AC
- proud do 1,400 A DC / 3,000 A AC
- AC/DC napájení: 20,000 W DC / 1,200 W AC
- datový záznamník: až 10 nástrojových konfigurací může být předehráno do paměti
- 600 V CAT IV – 1,000 V CAT III
- IP67 uzavřený / IP54 otevřený

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.