Termokamery pro průmyslovou údržbu s velmi vysokým rozlišením. kombinují ergonomii a flexibilitu přístrojů řady T s extrémně vysokou kvalitou obrazu řady P. Intuitivní uživatelské rozhraní s dotykovým displejem navíc zaručují jejich snadné použití.

 

Termokamery řady Flir 600 jsou ideální přístroj pro vyhledávání problémů a údržbu s vysokou kvalitou obrazu a příjemným uživatelským rozhraním.

Termokamery FLIR T640 a Flir T620 kombinují ergonomii a flexibilitu FLIR řady T s extrémně vysokou kvalitu obrazu řady P. Nabízí ostrý tepelný obraz 640 x 480 pixelů, na kterém rozpoznáte i ty nejmenší detaily. Intuitivní uživatelské rozhraní s podporuje technologie dotykového displeje, aby použití bylo co nejjednodušší.

Nastavitelná IR jednotka poskytuje velkou flexibilitu, umožňuje pracovat rychleji a v pohodlné pozici při všech typech kontrol. Velký jasný 4,3 palcový LCD displej přináší ostré a jasné snímky i ve venkovním prostředí.

Vysoce kvalitní vizuální integrovaný 5 megapixelový fotoaparát vytváří vizuální ostrý vizuální obrázků ve všech podmínkách. Laserové ukazovátko pozice je barevně vyznačeno na IR obraz, který vám pomůže spojit místo na snímku s fyzickým cílem. Flexibilní rozhraní snadného přístupu k rozhraní digitálního videa, USB pro připojení externích zařízení, USB2 pro komunikaci s PC a přímé připojení pro nabíjení baterie uvnitř fotoaparátu. Funkce MPEG-4 video pro tvorbu vizuálních a infračervených neradiometrických MPEG-4 video souborů. FLIR Thermal Fusion slučuje optický a tepelný obraz pro lepší analýzu. Picture-in-picture přetvoří infračervené šablony na vizuální obrázek. Automaticky se adaptuje na různé objektivy s různými zornými poli. Dotyková LCD obrazovka přenáší interaktivitu a uživatelský komfort na novou úroveň. V kombinaci s velkými podsvícenými tlačítky a joystickem T640/T620 nabízí velmi snadné použití. Náčrt popisu zahrnuje nákres s IR obrazem kontrolovaného objektu, stačí ho nakreslit na dotykové obrazovce. Text a hlasové poznámky je možné zvolit z vytvořeného seznamu. Díky zapojené Bluetooth sadě lze pořizovat hlasové poznámky.

Technologie MeterLink ™ FLIR zjednodušuje práci v elektrotechnice nebo stavební kontrole tím, že dokáže přenášet přes Bluetooth údaje získané prostřednictvím skládacího metru Extech nebo multifunkčním měřičem vlhkosti do termokamery. Technologie MeterLink šetří čas a snižuje riziko chybných záznamů a poznámek. Wifi přenos obrázků bezdrátově na mobilním telefonu (iPhone) nebo Tabletu/PC (iPad). Připojuje se přímo k přístroji nebo přes lokální síť.

Hlavní využití těchto kamer je zejména při měření v rozvaděčů el.energie, kontrole kabelových svazků, svorkovnic, transformátorů, a vedení nn i vn. Kameru lze pomocí výměnných objektivů použít na kratší, i na delší vzdálenosti. Zaostřování je možné ruční i automatické. Kameru lze ovládat pouze jednou rukou.

 

 

Vlastnosti termokamer řady Flir 600 :

 • Rozlišení 640 x 480 bodů
 • 8x digitální zoom (T640)
 • Fotoaparát ve viditelném spektru 1280 x 1024 - 1,3 megapixelů
 • Ovládání prostřednictvím dotykové obrazovky
 • Možnost grafických a textových poznámek
 • Funkce obraz v obrazu
 • Funkce Termal Fision Interval, Nad, Pod
 • Video ve formátu Mpeg4
 • Tabulka emisivity

 

Nové funkce termokamer FlirT640:

 • Multispektrální dynamické zobrazení (MSX)
  Inovativní MSX funkce vytváří obrazv každém detailu bohatší, než kdy předtím.
 • Náčrt obrázku
  Uveďte problémové oblasti přímo na tepelném obrazu.
 • Průběžné automatické zaostřování
  Průběžné automatické ostření na objekt, který kontrolujete.
 • Vestavěná GPS
  GPS umožňuje georeferenčním tepelným obrazům určit jejich zeměpisnou polohu.

Dokumenty ke stažení

Specifikace

  FLIR T620 FLIR T640  
Detektor 640 x 80 bodů 640 x 480 bodů
Citlivost < 0,04 °C < 0,04 °C
Frekvence 9 Hz 9 Hz
Rozsah -40 až 650 °C -40 až 2000 °C
Obraz v obrazu ANO ANO
Prolínání snímků NE NE
Zvukové a textové poznámky ANO ANO

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.