Školení - Základy termovizního měření

Školení - Základy termovizního měření

Na školení jste se mohli naučit jak správně a samostatně pracovat s termokamerou, pomocí praktických ukázek.

Termíny akce

Praha 4 - Mezi Vodami 29 (31. 10. 2017)

Školení / Kurz - Základy termovizního měření 

Jak školení vypadalo?

Školení kombinuje výklad s diskuzí a praktickými příklady měření s termokamerou. V úvodu srovnává znalosti na určitou úroveň, na ně pak navazuje dalšími vědomostmi a příklady. Součástí kurzu je i praktické cvičení s termokamerou a vyhodnocovacím softwarem. Můžete si přinést i vlastní termokameru a my Vás s ní naučíme lépe měřit a rozumět termografickým snímkům.  

Co bylo cílem školení? Jaké znalosti jste mohli získat?

  • Cílem bylo aby jste odcházel ze školení a rozuměl teorii a úskalí termografického měření a bezkontaktního měření teploty a způsobům šíření tepla.

  • Naučit se jaké jsou nejdůležitější parametry ovlivňující bezkontaktní měření teploty a termovizní měření, jako je např. emisivita a pod.

  • Seznámít se s principem termografické kamery a bezkontaktního teploměru, naučíte se s nimi pracovat, chápat vzájemné rozdíly, měřit s nimi a rozumět termografickému snímku.

Výsledek ze školení?

Být schopen samostatně pracovat s termokamerou a vyvarovat se chyb při pořizování termografických snímků, dokázat zpracovat pořízené snímky pomocí softwaru na počítači, vyhodnotit je a učinit vyplývající závěry.

Školení bylo určeno především pro: techniky elektroúdržby, pracovníky údržby a správy budov, stavební techniky.

Délka školení byla 6 vyučovacích hodin a proběhlo 31. 10. 2017

 

 

 

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontaktuje nás

Mgr. Mirka Růžičková
Telefon: +420 777 967 101

     
live chat service provider