Školení - Základy termovizního měření

Školení - Základy termovizního měření

Naučte se správně a samostatně pracovat s termokamerou, pomocí praktických ukázek na školení / kurzu Základy termovizního měření Blue Panther – Praha 31. 10. 2017

Termíny akce

Praha 4 - Mezi Vodami 29 (31. 10. 2017)

Termovizní měření je dnes již nenahraditelným pomocníkem v mnoha oblastech lidské činnosti. Své místo si termokamera našla i v průmyslové údržbě nebo ve stavebnictví. Princip termovizního měření je ve své podstatě velmi jednoduchý, pro dosažení relevantních výsledků je však potřeba dodržet celou řadu zásad. Tato pravidla se týkají především podmínek, za kterých je snímek pořizován a způsobu jeho vyhodnocení. Jakým způsobem správně používat termokameru Vás naučíme na tomto školení.

Školení / Kurz - Základy termovizního měření 

Jak školení vypadá?

Školení kombinuje výklad s diskuzí a praktickými příklady měření s termokamerou. V úvodu srovnává znalosti na určitou úroveň, na ně pak navazuje dalšími vědomostmi a příklady. Součástí kurzu je i praktické cvičení s termokamerou a vyhodnocovacím softwarem. Můžete si přinést i vlastní termokameru a my Vás s ní naučíme lépe měřit a rozumět termografickým snímkům.  

Co je cílem školení? Jaké znalosti získáte?

  • Cílem je aby jste odcházel ze školení a rozuměl teorii a úskalí termografického měření a bezkontaktního měření teploty a způsobům šíření tepla.

  • Naučíte se jaké jsou nejdůležitější parametry ovlivňující bezkontaktní měření teploty a termovizní měření, jako je např. emisivita a pod.

  • Seznámíte se s principem termografické kamery a bezkontaktního teploměru, naučíte se s nimi pracovat, chápat vzájemné rozdíly, měřit s nimi a rozumět termografickému snímku.

Výsledek ze školení?

Budete schopen samostatně pracovat s termokamerou a vyvarovat se chyb při pořizování termografických snímků, dokážete zpracovat pořízené snímky pomocí softwaru na počítači, vyhodnotit je a učinit vyplývající závěry.

Ukončení školení:

Školení je ukončeno testem, který je zaměřen na stěžejní body dané problematiky. Účelem testu je zrekapitulovat dané téma, ověřit, zda účastník správně pochopil problematiku a v neposlední řadě pomoci účastníkovi zapamatovat si nejdůležitější informace, které získal. Testu se nemusíte bát, na vše Vás během školení připravíme. Po absolvování školení dostanete certifikát

Školení je určeno především pro: techniky elektroúdržby, pracovníky údržby a správy budov, stavební techniky.

Délka školení je 6 vyučovacích hodin, bude probíhat 31. 10. 2017 od 9:00 do 15:00 hod na adrese Mezi vodami 29, Praha 4 - Modřany

U zájemců o toto školení předpokládáme technické vzdělání.

Občerstvení je zajištěno

Cena školení je:

8 000 Kč bez DPH za osobu (9 680,- s DPH uhraďte prosím na č.ú. 5001246005/2600, variabilní symbol = IČ Vaší společnosti. Po uhrazení částky Vám bude vystavena faktura.)

 

Přihláška na školení  -  pro přihlášení vyplňte formulář níže (v případě přihlašování více osob, prosím, uveďte v poznámce jejich jména a email na ně, stejně jako požadavek na vystavení zálohové faktury. Děkuji.)

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontaktuje nás

Mgr. Eva Vrbová
Telefon: +420 603 255 719

 
live chat service provider