Ohlédnutí seminář- Eliminace poklesů napětí a proudových špiček v průmyslu v Praze

Ohlédnutí seminář- Eliminace poklesů napětí a proudových špiček v průmyslu v Praze

Seminář může pomoci v řešení problému všude tam, kde je využíváno zařízení či technologie s rázovým odběrem proudu, jako jsou bodové svářecí systémy, elektrické lisy, buchary, střihací stroje a podobně.
Pokud ve vašem podniku dochází k poruchám řídících systémů, PLC a další elektroniky, nečekaným přerušením výroby způsobeným poruchou výrobní linky, vybavování proudových nebo napěťových ochran,poruchám řízených pohonů, máte problém s kolísáním napětí či flickerem, dochází k překračování ¼ hodinového maxima, potřebujete kompenzovat jalovou energii, používáte ve výrobě svářečky nebo jsou součástí vaší výroby elektrické lisy, buchary, střihací stroje, máte ve výrobě mnoho náhodně zapínaných motorů, pak tento seminář je určený právě vám.

Termíny akce

Praha, Blue Panther s.r.o. (29. 5. 2018)

Tento seminář byl pro nedostatek zájemců zrušen, další termín bude vypsán na podzim 2018. 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Mgr. Mirka Růžičková
Telefon: +420 777 967 101