Nulovací zařízení k dozimetrům s přímým čtením Nuclear Associates 06-912


Nulovací zařízení k dozimetrům s přímým čtením

Nulovací zařízení k dozimetrům s přímým čtením Nuclear Associates 06-912 je nápájeno pomocí jedné 1,5 V baterie. Životnost této baterie je více než tísíc vybíjecích cyklů.

Rozměry: 10 x 10 x 7.6 cm

Hmotnost: 0.45 kg

Sada nulovacího zařízení a skladovací krabičky pro dozimetry s přímým čtením 06-907

Do krabičky se vejde nulovací zařízení a 12 dozimetrů.

Rozměry: 13.34 x 24.13 x 12.7 cm

Hmotnost: 2.3 kg

 

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.