Novinky z konference Teledyne LeCroy

Novinky z konference Teledyne LeCroy

Přinášíme vám jedinečné novinky z konference Teledyne LeCroy, která se uskutečnila 10. února 2015 v Itálii.

V úterý, 10. února, jsme se zúčastnili konference, pořádané firmou Teledyne LeCroy, jejímž nosným tématem byly nové přístroje řady MDA8000 – osciloskopy primárně určené pro vývoj, testování a hledání chyb pohonů elektrických motorů.

HDO8000

Základem je osmikanálový HDO8000 rozšířený o unikátní analyzační software, pracující v prostředí osciloskopu v reálném čase.

Potřebujete-li znát výkon dodávaný do pohonu, výkon odebíraný, sledovat řídicí pulzy na tranzistorech, či mechanický výkon na hřídeli motoru a mít vybrané signály srovnány v čase na jedné obrazovce? Potom potřebujete MDA800.

HDO80001

I přes primární určení MDA k analýze pohonů, jedná se stále o osciloskop, schopný zvládnou všechny možné úkoly, na které jste zvyklí z běžných osciloskopů.

„jenom“ o čtyři analogové kanály navíc a skutečné dvanáctibitové AD převodníky. Takže řídíte-li pohon po sériové sběrnici, můžete do analýzy zahrnout i data zasílaná do kontroléru.

Produkty

Analyzátory pohonů Teledyne LeCroy MDA800A

Osmikanálové analyzátory pohonů Teledyne LeCroy MDA800A s šířkou pásma od 350 MHz do 1 GHz s dvanáctibitovými AD převodníky pracujícími s vzorkováními 2,5 GHz/10GHz. Jádrem je softwarová nadstavba Motor Drive Analyzer pro vývoj a testování moderních polovodičových zdrojů a pohonů.

 
live chat service provider