MAUI Studio - Zdarma jen do konce roku

MAUI Studio je nástroj na analýzu dat pořízených osciloskopem, vyvinutý společností Teledyne Lecroy

Společnost Teledyne LeCroy na svých osciloskopech používá komplexní uživatelské rozhraní MAUI.

Nyní uvedla na trh samostatně spustitelný software na PC s názvem MAUI Studio, který umožňuje zpracování průběhů signálu naměřených na osciloskopu.

Zajímá Vás, jak si prohlédnout data z osciloskopu v klidu domova nebo v kanceláři? Jak provést analýzu naměřených průběhů offline?  Případně byste se rádi seznámili s uživatelským rozhraním a možnostmi osciloskopů LeCroy?

MAUI

Uživatelské rozhraní MAUI (Most Advanced User Interface) je společné pro všechny osciloskopy Teledyne LeCroy. Značně zjednodušuje orientaci v naměřených datech, nastavení a ovládání přístroje. Ovládání je možné jak pomocí myši, ovládacím panelem osciloskopu a především dotykově.

MAUI Studio maui_studio_interface_-_blue_panther.jpg

  1. Deskriptory kanálů, časových základen a triggeru poskytují snadný přístup k ovládacím prvkům aniž by bylo zaptřebí proklikávat se dlouhým menu.

  2. Nakonfigurujte parametry klepnutím na výsledky měření.

  3. Klávesové zkratky k běžně používaným funkcím jsou zobrazeny ve spodní části nabídek kanálu, matematiky a paměti.

  4. Pro vytvoření trasování jedním dotykem použijte tlačítko „Přidat nový“.

  5. Přetažením změníte zdroj, nastavení kopírování, zapnete nové trasování nebo přesunete umístění průběhu.

  6. Přetažením zkopírujte parametry měření a zefektivněte proces nastavení.

  7. Přetažením rychle umístíte kurzory na stopu.

 

Program MAUI Studio

MAUI Studio je volně stažitelný software pro PC. Po bezplatné registraci Vám umožní plnohodnotné využití uživatelského rozhraní osciloskopů Teledyne LeCroy.

Do konce roku 2020 jsou pro MAUI Studio volně přístupné i veškeré analytické funkce osciloskopů Teledyne LeCroy, od Power Measurement Option, až po dekodování sériových sběrnic.

 

VIDEO

 

Software je dispozici ve dvou variantách:

Základní: Simuluje možnosti a rozhraní osciloskopů Teledyne LeCroy HDO4000

Pokročilá: Lze nastavit od řady HDO4000 až po LabMaster10Zi včetně aktivace pokročilých analytických funkcí, které odpovídají dané řadě přístroje.

 

 

Požadavky na PC

Operating system:

x64 Windows® 10 Pro

Processor:

Intel® CoreTM i7 Processor or better, 2.4 GHz

CPU RAM:

4 GB RAM

Místo na disku:

2 GB volného prostoru

Rozlišení obrazovky:

Minimum 1280x1080 pixelů, 1920x1080 doporučeno

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Produkty

Osciloskop Teledyne LeCroy HDO 9000

Velmi rychlé čtyřkanálové digitální osciloskopy řady HDO 9000s šířkou pásma 1 GHz až 4 GHz, pamětí až 128 Mpts na kanál a rychlostí vzorkování až 40 GS/s. Poskytují výjimečnou věrnost signálu s 10bitovým rozlišením.

Osciloskop Teledyne LeCroy řady WaveSurfer 3000z

Osciloskopy Teledyne Lecroy řady WaveSurfer 3000z verze od 100MHz do 1GHz má vestavěný arb. generátor a I2C, SPI, UART, RS-232, CANBus, LIN, AudioBus (I2S) je rozšiřitelný o 16bitový logický analyzátor

Osciloskop Teledyne LeCroy WaveRunner 8000HD

Osciloskop WaveRunner HD je vybaven 8. analogovými kanály jenž lze doplnit o 16 digitálních logického analyzátoru.