LanXPLORER PRO je In-Line Tester sítě, který je inovativní především díky své multifunkčnosti.

LanXPLORER PRO je vynikají inovativní In-Line tester sítě od společnosti Ideal Industries. Tento přístroj nabízí doposud nepřekonané testování kapacity pro řízení lokálních sítí s nejmodernějším rozhraním dotykového displeje a velkou barevnou obrazovkou. LanXPLORER je natolik kvalitní, silný, praktický a jednoduše ovladatelný, že s ním lze bezkonkurenčně testovat všechny dnes dostupné produkty.

Další vlastnosti testeru

Díky svým komplexním vlastnostem, je tento tester schopen testovat nejen metalickou kabeláž, ale i aktivní LAN připojení přes metalické a optické vedení. Navíc ulehčuje uživateli práci tím, že umožňuje provedení mnoha testů přes bezdrátové připojení, čímž nabízí jedinečnou flexibilitu.

S takto komplexními testovacími schopnostmi a jednoduchým ovládáním je LanXPLORER perfektním řešením pro profesionální IT instalátory a systémové administrátory v jakémkoliv podniku, škole či průmyslovém prostředí.

 

 

 

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

 
live chat service provider