LanXPLORER PRO je In-Line Tester sítě, který je inovativní především díky své multifunkčnosti.

LanXPLORER PRO je vynikají inovativní In-Line tester sítě od společnosti Ideal Industries. Tento přístroj nabízí doposud nepřekonané testování kapacity pro řízení lokálních sítí s nejmodernějším rozhraním dotykového displeje a velkou barevnou obrazovkou. LanXPLORER je natolik kvalitní, silný, praktický a jednoduše ovladatelný, že s ním lze bezkonkurenčně testovat všechny dnes dostupné produkty.

Další vlastnosti testeru

Díky svým komplexním vlastnostem, je tento tester schopen testovat nejen metalickou kabeláž, ale i aktivní LAN připojení přes metalické a optické vedení. Navíc ulehčuje uživateli práci tím, že umožňuje provedení mnoha testů přes bezdrátové připojení, čímž nabízí jedinečnou flexibilitu.

S takto komplexními testovacími schopnostmi a jednoduchým ovládáním je LanXPLORER perfektním řešením pro profesionální IT instalátory a systémové administrátory v jakémkoliv podniku, škole či průmyslovém prostředí.

 

 

 

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.