Kupte termokameru Fluke vyšší model a zaplatíte pouze cenu nižšího modelu

Kupte termokameru Fluke vyšší model a zaplatíte pouze cenu nižšího modelu

Potřebujete do údržby termokameru? Tak teď je ideální čas si ji pořídit. Do 15. června 2018 nabízí Fluke možnost zakoupit si termokameru TiS60, TiS65, TiS75 nebo Ti400 za cenu nižšího modelu.

  • Řada termokamer Fluke TiS je určena pro široké spektrum použití od údržby pohonů a motorů.

  • Termokamera Fluke Ti400 je výkonná termokamera s automatickým laserovým ostřením termosnímků. Určena je především do průmyslového prostředí ke kontrole rozvodů elektrické energie či výrobních zařízení, kde se stává mocným nástrojem k odahlování problematických míst a předcházení vážným poruchám v rámci prediktivní údržby. Uplatnění nalezne také ve stavebnictví, hutnictví i ve vývoji a výzkumu.

Modely, kterých se týká tato akce:

Model kamery:

  Hradíte pouze cenu modelu:

TiS60

  TiS55

TiS65

  TiS60

TiS75

  TiS65

Ti400

  Ti300

 

Nabídka je platná pouze do 15. června 2018.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Fotografie