Detektor oxidu uhelnatého (CO)vhodný pro zjišťování koncentrace plynu v kotelnách, v průmyslu, v obytných prostorách. Přístroj současně měří teplotu vzduchu.

KIMO CO 110 je digitální ruční detektor oxidu uhelnatého, který je v hodný pro použití v kotelnách v průmyslu a v obytných prostorách. Koncentrace plynu je zobrazena v ppm na podsvíceném displeji. Přístroj zároveň měří i teplotu vzduchu. přístroj je vybaven zvukovým alarmem s proměnlivou intenzitou pro signalizaci míry koncentrace CO, při překročení limitu současně bliká displej. Funkce automatické nuly zabezpečí kompenzaci případného posunu hodnoty.

Detektor je dodáván v přepravním kufříku.

Vlastnosti přístroje KIMO CO 110

  • Měření koncentrace CO v ppm a teploty ve °C
  • Zobrazení maximální koncentrace CO
  • Dvě nastavitelné hranice alarmu
  • Veliký podsvícený displej

Technické vlastnosti přístroje KIMO CO 110

  • Displej: 4 řádky, LCD s rozměry 50×36 mm
  • Kryt: nárazu odolný z ABS, krytí IP 54
  • Napájení: 4 baterie AAA LR03 1.5 V
  • Pracovní teplota: 0 až +50 °C
  • Skladovací teplota: –20 až +80 °C
  • Hmotnost: 310 g

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Jednotka měření Rozsah měření Přesnost Rozlišení
Koncentrace CO v ppm

0 až 100 ppm

100 až 500 ppm

+/-3 ppm

+/-3% ze čtení

0.1ppm
Teplota okolí ve °C/°F -20 až 80°C +/-0,4% ze čtení+/-0.3°C 0.1°C

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.