Katalog Chauvin Arnoux - Metrix


Přehledový katalog společnosti Chauvin Arnoux obsahující i produkty divize Metrix pro Českou republiku

Společnost Blue Panther s.r.o., jako autorizovaný zástupce společnosti Chauvin Arnoux pro Českou republiku od roku 1993 nabízí ke stažení přehledový katalog měřicích přístrojů Chauvin Arnoux a Metrix v češtině.

Přehledový katalog společnosti Chauvin Arnoux pro Českou republiku obsahuje vybrané přístroje pro elektroúdržbu - zkoušečky, multimetry, klešťové ampérmetry, revizní přístroje, měřiče izolace, měřiče uzemnění atd.

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.