Tónový generátor + Zeilovací sonda Ideal 62-140

Ideal Industries 62-140 TRACETone - ekonomická sada tónového generátoru a zesilovací sondy pro trasování a identifikaci vodičů sdělovacích, datových i napájecích vedení

Vlastnosti

  • Dvě frekvence signálu
  • Měření spojitosti, trasování a identifikace vodičů
  • konektor RJ11 pro připojení sdělovacího kroucenoho kabelu nebo páru krokosvorek
  • Tónový generátor lehce zapadne do těla sondy pro snadné přenášení a skladování

Specifikace

Použití přístroje

Ideal Industries 62-140 TRACETone je cenově výhodná sada tónového generátoru a zesilovací sondy. Dvě rozídlné frekvence generátoru a jedno obsluhovací tlačítko sondy je zárukou snadné obsluhy přístrojů a rychlé práce při identifikaci žil kabelů. Generátor se sám vypne, je-li zasunut do těla sondy, čímž šetří energii napájecí baterie.

Technické specifikace

Frekvence signálů 845 a 995 Hz
Výstupní napětí generátoru 12 Vpk (při nové baterii)
Výkon generátoru 8 dBm do 600 Ω (při nové baterii)
Ochrana proti napětí 250 V DC, 175 V ACef

Obecné specifikace

Napájení 4×LR44 (knoflíkové baterie), 6 V
Výdrž baterií

generátor: 100 hodin

sonda: 12 hodin

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.