Digitální lokalizátor jističů s testerem zásuvek Ideal 61-534

Digitální lokalizátor jističů s integrovaným testerem zásuvek usnadňuje prohledávání střídavých vedení.

Ideal 61-534 digitální lokalizátor jističů s integrovaným testerem zásuvek usnadňuje prohledávání rozvodů a vedení.

Se spolehlivou druhotnou indikací si může být každý jistý, že s pomocí Ideal 61-534 digitálního lokalizátoru jističů nalezl ten správný elektrický jistič či pojistku, která dodává proud do zásuvky či světelného vypínače a to bez nutnosti přerušit okruh.

Ideal 61-534 digitální lokalizátor jističů umožňuje okamžitou identifikaci elektroinstalační závady pomocí integrovaného testeru zásuvek. Tester zásuvek ověřuje konfiguraci elektroinstalace jakéhokoliv 230V AC zásuvky. Díky tomu je možné okamžité řešení problemů čímž dochází ke značným časovým úsporám.

Ideal 61-534 digitální lokalizátor jističů vlastnosti:

  • Rychle a přesně lokalizuje jističe a pojistky
  • Ověřuje přítomnost napájení
  • Integrovaný tester zásuvek identifikuje společné závady elektroinstalace
  • Bezkontaktní napěťový senzor pro 80 až 300 V AC
  • Indikátor vybité baterie

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.