Termokamera určena pro průmyslovou údržbu. Kamera disponuje velkou škálou měřících a vyhodnocovacích funkcí a tudíž je ideálním pomocníkem při údržbě. Tuto kameru lze ovládat jednou rukou, což vám velmi usnadňuje práci v terénu.

 

Ideální přístroj pro vyhledávání problémů a údržbu

Kamery FLIR T360 a T400 jsou termovizní kamery, které spadají do kategorie střední třídy produktů v této oblasti. Jsou to plně přenosné kamery, které díky své hmotnosti (< 880g včetně vyjímatelného akumulátoru - výdrž na jedno nabití jsou 4 hodiny provozu) a ergonomii (která je patentována společností FLIR Systems AB), umožňují operátorovi provádět dlouhodobá měření v terénu bez toho, aby operátora nějak zatežovala (ovládání kamery pouze jednou rukou). Díky vysokému stupni krytí IP54, rozsahem měřených teplot a rozsahem pracovních teplot -15°C až + 50°C a odolnému tělu kamery z hořčíku, jsou tyto kamery plně určeny pro měření jak ve vnitřním, tak i venkovním prostředí. Kamery jsou vybaveny nechlazeným maticovým detektorem o rozlišení 320x240 bodů a vestavěnou optikou (možno doplnit objektivy 15° a 45°), které umožňují snadné měření. Hlavní předností těchto kamer je vestavěná digitální videokamera (1,3Mpix), která umožnuje automatické prolínání termovizního obrazu spolu s video obrazem přímo v kameře, což usnadňuje práci při vyhledávání měřených závad. Další výhodou je dotykový displej umožňující rychlý přístup do menu včetně možností editace vlastních poznámek (text, náčrtek atd.).

Kamery disponují širokým množstvím měřících a vyhodnocovacích funkcí (5 pohyblivých bodů, 5 oblastí se zobrazením MAX/MIN, alarmy atd.), které umožňují rychlé a jednoduché měrení povrchových teplot. Dále jsou kamery vybaveny vestavěným světlem pro přisvícení při pořizování reálných snímků v tmavých prostorách, vestavěným laserovým zaměřovačem pro označení měřeného místa nebo možností zvukových poznámek ke každému termogramu. Hlavní využití těchto kamer je zejména při měření v rozvaděčů el.energie, kontrola kabelových svazků, svorkovnic, transformátorů, a vedení jak nn tak i vn. Kameru lze pomocí výměnných objektivů použít jak na kratší, tak i na delší vzdálenosti. Zaostřování je možné jak ruční, tak i automatické. Kameru lze ovládat pouze jednou rukou.

Hlavní využití těchto kamer je zejména při měření v rozvaděčů el.energie, kontrola kabelových svazků, svorkovnic, transformátorů, a vedení jak nn tak i vn. Kameru lze pomocí výměnných objektivů použít jak na kratší, tak i na delší vzdálenosti. Zaostřování je možné jak ruční, tak i automatické. Kameru lze ovládat pouze jednou rukou.

Vlastnosti:

  • Rozlišení 320 x 240 bodů
  • 8x digitální zoom
  • Fotoaparát ve viditelném spektru 1280 x 1024 - 1,3 megapixelů
  • Ovládání prostřednictvím dotykové obrazovky
  • Možnost grafických a textových poznámek
  • Funkce obraz v ubrazu
  • Funkce Termal Fision Interval, Nad, Pod
  • Video ve formátu Mpeg4
  • Tabulka emisivity

Specifikace

  FLIR T200 FLIRT250 FLIR T360 FLIR T400
Detektor 200 x 150 bodů 200 x 150 bodů 320 x 240 bodů 320 x 240 bodů
Citlivost < 0,1 °C < 0,08 °C < 0,07 °C < 0,06 °C
Frekvence 9 Hz 9 Hz 9 nebo 30 Hz 9 nebo 30 Hz
Rozsah

-20 až 350 °C

Možnost rozšíření na 1200 °C

-20 až 350 °C

Možnost rozšíření na 1200 °C

-20 až 350 °C

Možnost rozšíření na 1200 °C

-20 až 350 °C

Možnost rozšíření na 1200 °C

Obraz v obrazu ANO ANO ANO ANO
Prolínání snímků NE NE interval Interval nad/pod teplotou
Zvukové a textové poznámky NE ANO Ne ANO

Dotaz na další podrobnosti


Zvolte adresáta Vašeho dotazu


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku, který obdržíte na vámi uvedený email, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na
www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.