Digitální měřič zemního odporu C.A 6423


Chauvin Arnoux C.A 6423 je digitální měřič zemních odporů, který měří odpor uzemnění 2 a 3 pólovou metodou ("metoda 62%").

Měřič zemních odporů Chauvin Arnoux C.A 6423 měří zemní odpor 2 a 3 pólovou metodou ("metoda 62%"). LED diody signalizují vnější zdroje rušení. Přístroj lze používat i v přítomnosti parazitních napětí a velkých přechodových odporů sond. Tester indikuje také překročení měřicího rozsahu, chybné pólování sond a kapacitu napájecí baterie. Naměřené hodnoty jsou zobrazovány na 3 1/2 LCD s max. čítáním 1999. Přístroj je v umístěn v kufříku s krytím IP 54, napájen je z vnitřní baterie.

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Zobrazení 3 1/2 LCD max. 1999
Měření odporů smyčky  
měřicí rozsahy 0,01 - 199,9 Ohm
přesnost ± (2,0% + 3)
měřicí rozsahy 200 - 1999 Ohm
přesnost ± (2,0% + 3)
Napětí naprázdno max. 24 V
Napájecí napětí 8 x 1,5V baterie
Stupeň krytí IP 54
Rozměry 238 x 136 x 150 mm
Hmotnost 1,3 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.