Osobní kapesní dozimetr Bleeper mR 05-106


Osobní kapesní dozimetr

Bleeper mR-osobní kapesní dozimetr 05-106 je štíhlý a kompaktní přístroj, vhodný pro varování personálu před přítomností rentgenového a gama záření.

Přístroj přesně změří a zobrazí akumulovanou dávku přijatého záření. V normálním přirozeném pozadí radiace přístroj zapípá každých 15 minut. S intenzitou dávky se frekvence pípání zvyšuje až po spojitý tón, který signalizuje vysoké pole radiace.

Modely

Dostupný ve dvou provedeních. První signalizuje dávku v mR a druhý v mikro Sv.

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Specifikace

Citlivost k různým dávkám radiace

Přirozené radiační pozadí: jedno pípnutí přibližně za 15 minut.

1mR/hod: jedno pípnutí přibližně za 20 sekund.

100 mR/hr a vyšší: spojitý signál

Displej LCD 0.1 mR až 999,999.9 mR
Rozsah energie 45 keV až 6 MeV (± 25%)
Linearita dávkového příkonu Do 5 R/h (± 20%)
Rozsah teplot -20 ºC až 50 º
Baterie Tři alkalické AAA. Životnost baterií asi 1 rok.
Konstrukce Plastový kryt se sponkou pro připevnění na kapsu.
Rozměry displeje 1.52 cm x 2.29 cm
Rozměry 3.56 cm x 15.24 cm
Hmotnost 0.11 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.