Bezkontaktní detektor napětí VoltAware

Bezkontaktní detektor napění VoltAware je robustní, mechanicky odolná zkoušečka napájená 2 kusy AAA baterií pro zjišťování přítomnosti napětí ve vodičích bezkontaktně. Indikace probíhá blikáním červené LED a přerušovaným zvukem. Zvukovou indikaci lze vypnout

VoltAware

Vlastnosti:

  • Indikuje přítomnost napětí od 50 do1000VAC
  • Indikace je vizuální blikáním červeného světla
  • Zvuková indikace po zvolení této funkce
  • Zelená LED indikuje zapnutí zkoušečky
  • Indikátor vybití baterie
  • CAT IV - 1000V – možnost použít i na venkovních rozvodech

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.