Aplikaci FLIR InSite zdarma!

Aplikaci FLIR InSite zdarma!

Provádíte termografické kontroly a máte od nás zakoupenou termokameru FLIR? Co zkusit aplikaci FLIR InSite zdarma!


Společnost FLIR přichází s novou mobilní aplikaci a webovým portálem pro organizaci informací a naměřených dat při termografických kontrolách – to vše na jednom místě se snadným přístupem, správou a sdílením. Aplikace FLIR InSite je bezplatná a je dostupná ke stažení v obchodě s aplikacemi Apple Store a na webu FLIR. Více informací naleznete na www.flir.eu/InSite.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Produkty

Termokamera Flir E75

Termokamera Flir E75 s rozlišením 320 x 240 a měřením teploty do 1000 °C