Akční nabídka na multimetr Fluke 8508A

Akční nabídka na multimetr Fluke 8508A

Pokud pořídíte Multimetr Fluke 8508 do konce roku Ušetříte 84 942 Kč!

Multimetr Fluke 8508A/01

Pokud uvažujete o pořízení nového přesného multimetru do vaší metrologické laboratoře teď ideální čas si ho pořídit!  Ušetříte 84 942 Kč!

Tato akce platí do 31.12. 2018 a nedá se kombinovat s jinou akční nabídkou. 

Není jen přístroj nabízející měření proudu, napětí a odporu. Byl vyvinut s vysokou přesností a stabilitou určenou pro metrologii. Tyto vlastnosti z něj dělají přístroj, který může být použit na místě mnoha tradičních laboratorních přístrojů jako jsou Kelvin-Varleyovy děliče, nulové detektory, odporové mosty i jako kalibrátor platinových odporových teploměrů.

Svou vynikající stabilitou a přesností v širokém rozsahu měření je velmi vhodným přístrojem pro kalibrační laboratoře, které vyžadují velmi dobrou nejistotu měření a analýzu nejistot podle ISO 17025 a současně potřebují zvýšit produktivitu.
 
Síla více přístrojů v jednom - multimetr - odporový můstek - napěťový dělič - nulový detektor - ac/dc transfer standard - přesný teploměr - ac/dc bočníkový odpor – elektrometr/pico-ampérmetr.
 
Verze Fluke 8508A/01 nabízí dva vstupy. K běžným vstupním svorkám na předním panelu, může být Fluke 8508A/01 vybaven druhou sadou vstupních svorek. Tyto svorky lze použít jako druhý kanál jak pro napětí tak i pro odpor  a provádět tak porovnávací měření. Tyto svorky lze také použít k protlačení společného proudu dvěma odpory a rozšířit tak funkci o měření poměru odporů.
 
Více informací o multimetru Fluke 8508A najdete zde:
 
Pokud vás tato akční nabídka zaujala, kontaktovat můžete našeho kolegu, který se vám bude rád věnovat a zodpoví vaše otázky.
 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

Produkty

Multimetr Fluke 8508A

8,5místný přístroj navržený speciálně pro metrology. Svou vynikající stabilitou a přesností v širokém rozsahu měření je velmi vhodným přístrojem pro kalibrační laboratoře, které vyžadují velmi dobrou nejistotu měření a analýzu nejistot podle ISO 17025 a současně potřebují zvýšit produktivitu.