Akční nabídka na multimetr Fluke 8508A

Akční nabídka na multimetr Fluke 8508A

Pokud pořídíte Multimetr Fluke 8508 do konce roku Ušetříte 84 942 Kč!

Multimetr Fluke 8508A/01

Pokud uvažujete o pořízení nového přesného multimetru do vaší metrologické laboratoře teď ideální čas si ho pořídit!  Ušetříte 84 942 Kč!

Tato akce platí do 31.12. 2018 a nedá se kombinovat s jinou akční nabídkou. 

Není jen přístroj nabízející měření proudu, napětí a odporu. Byl vyvinut s vysokou přesností a stabilitou určenou pro metrologii. Tyto vlastnosti z něj dělají přístroj, který může být použit na místě mnoha tradičních laboratorních přístrojů jako jsou Kelvin-Varleyovy děliče, nulové detektory, odporové mosty i jako kalibrátor platinových odporových teploměrů.

Svou vynikající stabilitou a přesností v širokém rozsahu měření je velmi vhodným přístrojem pro kalibrační laboratoře, které vyžadují velmi dobrou nejistotu měření a analýzu nejistot podle ISO 17025 a současně potřebují zvýšit produktivitu.
 
Síla více přístrojů v jednom - multimetr - odporový můstek - napěťový dělič - nulový detektor - ac/dc transfer standard - přesný teploměr - ac/dc bočníkový odpor – elektrometr/pico-ampérmetr.
 
Verze Fluke 8508A/01 nabízí dva vstupy. K běžným vstupním svorkám na předním panelu, může být Fluke 8508A/01 vybaven druhou sadou vstupních svorek. Tyto svorky lze použít jako druhý kanál jak pro napětí tak i pro odpor  a provádět tak porovnávací měření. Tyto svorky lze také použít k protlačení společného proudu dvěma odpory a rozšířit tak funkci o měření poměru odporů.
 
Více informací o multimetru Fluke 8508A najdete zde:
 
Pokud vás tato akční nabídka zaujala, kontaktovat můžete našeho kolegu, který se vám bude rád věnovat a zodpoví vaše otázky.
 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku, který obdržíte na vámi uvedený email, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na
www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

Produkty

Multimetr Fluke 8508A

8,5místný přístroj navržený speciálně pro metrology. Svou vynikající stabilitou a přesností v širokém rozsahu měření je velmi vhodným přístrojem pro kalibrační laboratoře, které vyžadují velmi dobrou nejistotu měření a analýzu nejistot podle ISO 17025 a současně potřebují zvýšit produktivitu.