Akční nabídka! Termokamera Fluke Ti480 PRO + ZDARMA klešťový multimetr Fluke 376FC + ZDARMA teploměr s vlhkoměrem FLUKE 971!

Akční nabídka! Termokamera Fluke Ti480 PRO + ZDARMA klešťový multimetr Fluke 376FC + ZDARMA teploměr s vlhkoměrem FLUKE 971!

Pokud máte zájem využít této akční nabídky, kontaktujte naše prodejce. Balíček je platný do 31.10.2018. Ušetříte 19 275 Kč.

Využijte naší akční nabídky!

Zakoupíte-li termokameru Fluke Ti480 PRO, získáte ZDARMA klešťový multimetr Fluke 376FC a teploměr s vlhkoměrem FLUKE 971!

 

Termokamera Fluke Ti480 PRO

S rozlišením 640 × 480, automatickým ostřením, SW Smart View a Fluke Connect.Ostřejší obraz na obrazovce s vylepšeným rozlišováním barev. Díky nové paletě barev a širšímu rozsahu žlutých a zelených tónů snáze rozlišuje teplotní rozdíly na displeji.
Ještě snadnější vizualizace a diagnostika tepelných problémů

Ostřejší obraz na obrazovce s vylepšeným rozlišováním barev. Díky nové paletě barev a širšímu rozsahu žlutých a zelených tónů snáze rozlišuje teplotní rozdíly na displeji.Několik obdélníkových značek v termokameře – označuje minimální/maximální teploty v oblasti zařízení nebo v poli zařízení.

Termokamera Fluke Ti480 PRO je odolná infračervená kamera pro termální zobrazování v rozlišení 640 × 480 s využitím funkce SuperResolution pak dokonce 1280 × 960. Kamera je navžena maximálně účelně tak, aby obstála v tvrdých průmyslových podmínkách a splnila náročné požadavky uživatelů termografie.

Součástí dodávky je výkonný, snadno použitelný software pro stolní počítače Fluke SmartView®, umožňující jednoduše optimalizovat infračervené snímky, provádět analýzy, vytvářet  přizpůsobitelné a dobře podložené zprávy a exportovat naměřená data do cloudu ve formátu podle vlastní volby. Umožňuje integraci se systémem  Fluke  Connect®  –  integrovaným systémem softwaru pro přístroje pro měření při údržbě.

Více informací o termokameře Fluke Ti480 PRO najdete zde.

 


Klešťový multimetr Fluke 376FC

Klešťový multimetr Fluke 376FC nabízí vylepšené vlastnosti ideální pro širokou řadu situací měření proudu a umožňuje bezdrátový přenos výsledků měření prostřednictvím aplikace Fluke Connect®. Klešťový multimetr Fluke 376FC lze používat k měření skutečné efektivní hodnoty (true-rms) střídavého i stejnosměrného proudu do 

1 000 V a 1 000 A.

Vlastnosti Fluke 376FC: 

 • přípojení přístroje k chytrému telefonu pomocí měřicí aplikace Fluke Connect
 • výsledky měření je možné odečítat na chytrém telefonu z bezpečné vzdálenosti a přitom využívat méně osobních ochranných pomůcek, veškeré riziko na sebe bere měřicí přístroj
 • výsledky lze zaznamenávat přímo do telefonu a do cloudového úložiště
 • můžete vytvářet a odesílat zprávy přímo  místa měření e-mailem nebo komunikovat v reálném čase pomocí videohovorů ShareLive™
 • měření střídavého proudu 1000 A s pevnými čelistmi
 • měření stejnosměrného a střídavého napětí 1000 V
 • automatický záznam minima, maxima, průměru a rozběhového proudu pro zachycení kolísání
 • skutečné efektivní hodnoty (true-rms ) střídavého napětí a proudu pro přesné měření nelineárních signálů
 • velký, snadno čitelný displej s podsvícením automaticky nastavuje správný měřicí rozsah, takže při měření nemusíte měnit polohu přepínače
 • ohebná proudová sonda iFlex rozšiřuje rozsah měření až na 2 500 A (střídavý) a zajišťuje zlepšenou flexibilitu zobrazení, možnost měření vodičů s jinak nevhodnou velikostí a lepší přístup k vodičůmpatentovaná technologie měření rozběhového proudu k odfiltrování šumu a k přesnému zachycení rozběhového proudu přesně tak, jak jej vnímá ochrana obvodů
 • přímá náhrada Fluke 337
 • průměr otvoru kleští: 34 mm

Více informací a technické specifikace Fluke 376FC najdete zde. 

 

 

Teploměr s vlhkoměrem FLUKE 971 


Teplota a vlhkost vzuchu jsou dva důležité faktory při zajišťování optimální úrovně svěžího a kvalitního vzduchu v interiérech. Fluke 971 je neocenitelný pro údržbáře budov a techniky v rozvodnách, montážní a servisní firmy, specialisty na ventilace a klimatizace, kteří kontrolují a vyhodnocují kvalitu vzduchu v interiérech.

Lehký a snadno uchopitelný model Fluke 971 je dokonalým přístrojem pro sledování problémových oblastí.

Vlastnosti Fluke 971:

 • měří současně teplotu a vlhkost
 • měří rosný bod a teplotu mokrého teploměru
 • kapacita paměti na 99 záznamů
 • Min/Max/Avg Data Hold (přidržení)
 • ergonomický korpus s integrovanou přezkou na opasek a ochrané pouzdro
 • podsvícený, duální dispej
 • otočné ochranné víčko
 • indikátor stavu baterie

 

Více informací o Fluke 971 najdete zde.

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

Produkty

Termokamera Fluke Ti480 PRO

S rozlišením 640 × 480, automatickým ostřením, SW Smart View a Fluke Connect.Ostřejší obraz na obrazovce s vylepšeným rozlišováním barev. Díky nové paletě barev a širšímu rozsahu žlutých a zelených tónů snáze rozlišuje teplotní rozdíly na displeji.