Akční nabídka! Pořiďte si termokameru Fluke Ti450 PRO a získejte klešťový multimetr ZDARMA!

Akční nabídka! Pořiďte si termokameru Fluke Ti450 PRO a získejte klešťový multimetr ZDARMA!

Nabídka je platná do 28.12. 2018 a ušetří Vám 12 824 Kč.

Využijte naší akční nabídky!

Zakoupíte-li termokameru Fluke Ti450 PRO, získáte klešťový multimetr Fluke 376FC ZDARMA!

 

Termokamera Fluke Ti450 PRO

Skvělá termokamera s rozlišením 320×240 bodů a s režimem SuperResolution 640x320 s laserovým ostřením nyní s ještě více intuitivnějším uživatelským rozhraním. Kompatibilní se všemi infračervenými inteligentními objektivy Fluke - Makro, teleobjektiv a širokoúhlý objektiv.

Termokamera TI450 PRO má základní rozlišením 320 × 240 bodů s možností rozšiřovacího režimu SuperResolution a rozlišením na 640x320.
Snadnější orientace v menu, Intuitivnější uživatelské rozhraní. Pokrokové, uživateli testované rozhraní dotykové obrazovky vylepšuje současný styl a je ještě intuitivnější než kdy dříve.
Termokamera je také vybavena režimem MultiSharp™ Focus, při kterém vytváří snímky zaostřené v celém zorném poli.
Zaostření je nejdůležitějším aspektem měření termovizí. Nezaostřený snímek může vést k chybné diagnostice problému a následně k drahému řešení potíží. S termokamerou Fluke Ti450 je starost o správné zaostření minulostí. V režimu MultiSharp™ Focus získáte obrázky zaostřené v celém vašem zorném poli, i když začnete se zcela rozostřeným cílem.

Více informací o Fluke Ti450 PRO a technické specifikace najdete zde.

 

Klešťový multimetr Fluke 376FC

Klešťový multimetr Fluke 376FC nabízí vylepšené vlastnosti ideální pro širokou řadu situací měření proudu a umožňuje bezdrátový přenos výsledků měření prostřednictvím aplikace Fluke Connect®. Klešťový multimetr Fluke 376FC lze používat k měření skutečné efektivní hodnoty (true-rms) střídavého i stejnosměrného proudu do 1 000 V a 1 000 A.

Více informací a technické specifikace Fluke 376FC najdete zde. 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové