Akce trade-in na elektrické kalibrátory

Akce trade-in na elektrické kalibrátory

Ve spolupráci s firmou Fluke nabízíme možnost odkupu starého funkčního kalibrátoru za 20 % ceny kalibrátoru nového. Kalibrátor nemusí být ani značky Fluke. Pouze do 31.7.2017.

Akce platí do: 31. 7. 2017

Vlastníte starý kalibrátor z 90 tých let a nebo ještě starší? Je nutné si uvědomit, že pokud nastane s tímto kalibrátorem problém a bude ho potřeba opravit, tak hrozí veliké nebezpečí, že už nebudou dostupné součástky na jeho opravu a může se stát, že zůstanete bez kalibrátoru.

Ve spolupráci s firmou Fluke nabízíme možnost odkupu starého funkčního kalibrátoru za 20 % ceny kalibrátoru nového. Kalibrátor nemusí být ani značky Fluke.

Na konci roku 2017 dovrší některé z elektrických kalibrátorů Fluke svou servisovatelnost a už je nebude možné dále servisovat. Je to z důvodu nedostupnosti některých součástek na jejich opravu. Po tomto datu bude možné tyto přístroje dále kalibrovat, ale jejich opravitelnost a možnost upgradu bude omezena vyprodáním stávajících servisních součástek. Jedná se tedy o vynikající příležitost jak ještě zhodnotit svůj starý kalibrátor. Tohoto lze využít nejen pro kalibrátory Fluke, ale i pro rovnocené konkurenční produkty. Viz tabulka níže.

Příklad akce:

Cena nového kalibrátoru je 20 000 EUR,  sleva při vrácení starého kalibrátoru na protiúčet 20 % = konečná cena nového kalibrátoru 16 000 EUR

Tabulka odkupů

Akce trade-in na elektrické kalibrátory tabulka.-1.jpg

 

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724

Fotografie

 
live chat service provider