Akční nabídka! Termokamera Fluke Ti300 PRO a multimetr ZDARMA!

Akční nabídka! Termokamera Fluke Ti300 PRO a multimetr ZDARMA!

Nabídka platí do 28.12. 2018. Ušetříte 9 432 Kč!

Využijte akčního balíčku! Zakoupíte-li termokameru Fluke Ti300 PRO, získáte klešťový multimetr Fluke 374FC ZDARMA!

 

Termokamera Fluke Ti300 PRO

Špičková kvalita obrazu, rozlišení 240 x 180, automatické ostření, SW Smart View a Fluke Connect ušetří čas a sníží potřebu dělat si v terénu poznámky díky funkcím IR-PhotoNotes™ a hlasovým poznámkám.
Termokamery řady Fluke PRO přinášejí špičkové vizuální infračervené výsledky. Tyto termokamery využívají naše nejinteligentnější, nejintuitivnější uživatelské rozhraní a zvýšenou teplotní citlivost k zachycení těch nejmenších rozdílů. Jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi k dosažení čistoty obrazu na obrazovce a kompatibility objektivů při zachycení malých i velkých předmětů.

 

Klešťový multimetr Fluke 374FC

Klešťový multimetr Fluke 374 FC lze používat k odečítání hodnot do 600 V a 600 A v režimu střídavého i stejnosměrného proudu.

  • měření střídavého proudu 600 A s pevnými čelistmi
  • měření stejnosměrného a střídavého napětí 600 V
  • velký, snadno čitelný displej s podsvícením automaticky nastavuje správný měřicí rozsah, takže při měření nemusíte měnit polohu přepínače
  • samostatně prodávaná ohebná proudová sonda iFlex rozšiřuje rozsah měření až na 2 500 A (střídavý) a zajišťuje zlepšenou flexibilitu zobrazení, možnost měření vodičů s jinak nevhodnou velikostí a lepší přístup k vodičům
  • další funkce: funkce HOLD, automatické vypínání, indikace stavu baterie
  • průměr otvoru kleští: 34 mm

Nabídka je platná do 28.12. 2018 a nelze ji kombinovat s jinými nabídkami. 

 

 

 

 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Produkty

Termokamera Fluke Ti300 PRO

Špičková kvalita obrazu, rozlišení 240 x 180, automatické ostření, SW Smart View a Fluke Connect ušetří čas a sníží potřebu dělat si v terénu poznámky díky funkcím IR-PhotoNotes™ a hlasovým poznámkám.

Klešťový multimetr Fluke 374

Klešťový multimetr Fluke 374 pro měření střídavého proudu se skutečnou efektivní hodnotou (true-rms).