Akce: Infračervené smart čočky zdarma k termokamerám Fluke

Kupte si jednu z uvedených termokamer Fluke a získejte zdarma infračervené smart čočky.

Co nákupem získáte?

Při nákupu termokamery Fluke Ti300 +, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 nebo TiX580 budete mít možnost zdarma si objednat 2× infračervený objektiv s teleobjektivem nebo širokoúhlý infračervený smart objektiv.

S širokoúhlým objektivem pro infračervené záření, který lze jednoduše nasadit, budete mít širší zorné pole při práci ve stísněných prostorech. S přídavným teleobjektivem můžete svůj cíl zvětšit dvakrát více než se standardním objektivem a nebudete tak nutně muset vstupovat přímo do nebezpečné zóny nebo šplhat do výšek. S přídavnými čočkami budete schopni zobrazit důležité infračervené detaily, které by mohly naznačovat, že zkoumané zařízení má problém.

 

Jak můžete čočky objednat?

  1. Kupte si u nás jednu z výše uvedených termokamer Fluke mezi 5. 1. a 12. 2. 2021. 
  2. Vyberte si čočky, o které máte zájem.
  3. Zažádejte o vybrané čočky na stránkách Fluke. Nákup prokážete uhrazenou účtenkou či fakturou.
  4. Počkejte 3 týdny, než vám Fluke čočky zašle.
  5. Užijte si nové vybavení. 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.