Využijte AKCE na Fluke 435 II, získáte příslušenství ZDARMA

Využijte AKCE na Fluke 435 II, získáte příslušenství ZDARMA

Objednáte-li do 15.12. 2018 Fluke 435 II, získáte zdarma magnetické napěťové sondy, extra baterie, dvojnásobná kapacita a odborný trénink - Electrical Power Training Program. Příslušenství ZDARMA v hodnotě 15 000 Kč.

 A nalyzátor kvality elektrické energie Fluke 435 II + příslušenství ZDARMA!

Objednáte-li do 15.12. 2018 analyzátor kvality elektrické energie Fluke 435 II, získáte zdarma magnetické napěťové sondy, extra baterie a přístup na odborné školením, které Vás udělá experta na měření.


 

Při této akci, která platí do 15.12.2018 získáte zdarma:

  • Set 4 magnetických sond (MP1-MAGNETICKÉ SONDY 1, MAGNETICKÉ SONDY PRO 4MM), obvyklá cena 2 395 Kč bez DPH

  • Extra baterie (BP291, LI-ION BATERIE BALENÍ, DVOJNÁSOBNÁ KAPACITA), obvyklá cena 8 920 Kč bez DPH

  • Odborné školení ve formě brožury-Electrical Power Training Program, která z Vás na 117 stranách udělá odborníka na měření v této oblasti.
    https://www.fluke.com/en-gb/product/electrical-testing/power-quality-analyzers/fluke-pq-epe


Ušetříte 15 000 Kč.

Pro více informací kontaktujte naše obchodníky.

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Tato akce platí do 28.12. 2018 a nedá se kombinovat s jinou akcí. 
 


 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

David Vaňáč
Telefon: +420 736 670 164 - pracoviště Hradec Králové

Fotografie

Produkty

Analyzátor kvality elektrické energie Fluke 435 II

Analyzátor kvality a spotřeby elektrické energie. Díky funkcím umožňujícím rozšířené měření parametrů kvality elektrické energie a schopnosti finančního vyjádření spotřeby energie.