Fantom simulující srdce 76-825 PET/SPECT


Fantom pro nukleární medicínu. Fantom typu Jasczak simulující srdce pro testování zobrazovacích vlastností tomografických (scintilačních) kamer SPECT/PET.

76-825 PET/SPECT je "vložka" simulující srdce, která se vkládá do nádoby fantomu 76-823 PET/SPCT. Tento fantom napodobuje srdce pro perfuzi srdce (myocardial perfusion). Rozměry "srdce" jsou přibližně 8 cm průměr a 8 cm výška a obsahuje dutinu s 1,5 cm silnou stěnou. Tato stěna může být naplněna roztokem Thallium-201 a nebo jiným izotopem. tato vložka se poté umístí do nádoby, která je naplněna roztokem 99mTc.

"Srdce" je umístěna na plastových podporách a lze ho natočit až o 360 °

Vlastnosti fantomu 76-825 PET/SPECT

  • Fantom umožňuje multifunkční simulaci srdce
  • "Srdce" lze natočit až o 360°

Specifikace fantomu 76-825 PET/SPECT

  • Materiál: akryl
  • Rozměry: 8 inch Ø x 6 až 10 in (h) (dle natočení srdce)
  • Hmotnost: 1,4 Kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.