Kontroler všech parametrů lineárních urychlovačů 37-731 QC Beam-Checker II


Přesný nástroj pro každodenní kontrolu všech mechanických a geometrických parametrů lineárních urychlovačů a teleterapeutických jednotek

37-731 QC Beam-Checker II se skládá z velké matné akrylové plochy a sekundární desky a mezi nimy je podpůrný stojan. Na akrylové ploše jsou linie, které přesně definují rohy, okraje a střed plochy. Dvě centrální linky jsou děleny po 1 cm. Deska může být pootočena o 45°. Wolframové markery, které deska obsahuje, jsou umístěny do středu a rohů jednotlivých polí. Mezi desky může být umístěn 10 x 12 inch film. Po exponování filmu vznikne, v místech wolframových struktur ostrý obraz, který vylučuje nepřesnost.

37-731 QC Beam-Checker II slouží pro kontrolu

  • Kongruence světelného a radiačního pole
  • Izocentricity kolimátoru
  • Přesnost kolimace
  • Izocentricita platformy
  • Izocentricita stolu
  • ODI přesnost
  • Rotační stabilita izocentra
  • Zarovnání laseru

Specifikace

Materiál Bílý a průhledný akryl
Markery Wolframové sféry 2 mm Ø
Rozměry stínítka 30.5 x 30.5 cm
Celkové rozměry 15.2 x 45.7 x 33 cm
Hmotnost 2.7 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.