Pomůcka pro nastavení geometrických parametrů 37-013 GARD™


Pomůcka pro nastavení geometrických parametrů a ověření geometrické přesnosti radioterapeutických zařízení

37-013 GARD™ je pomůcka, která je navržená tak, aby se vešla do stínové drážky ( shadow tray ) terapeutického zařízení a aby umožnila fixování referenčního bodu pro všechna měření. To pomáhá odstranit chyby, které vznikají při měření každého geometrického parametru samostatným zařízením.

Aplikace 37-013 GARD™

Kontrola indikátoru úhlu natočení gantry a kolimátoru pomocí vysoce přesného goniometru

Pokud použijete vysoce přesný goniometr (součást pomůcky), tak může být vizuálně ověřen indikátor úhlu natočení gantry a kolimátoru. Goniometr je ke GARDu připevněný tak, aby se dal kontrolovat každý úhel kolimátoru.

Kontrola souhlasu světelného a radiačního pole

Jako příslušenství lze ke GARDu připevnit filmovou kazetu (8 x 10 inch). Na horní straně jsou vyleptány markery do tvaru čtverců a čtyřech velikostech. Ověřena může být velikost pole, přesnost pozice nitkového kříže a také shoda světelného a radiačního pole.

Kontrola optického dálkoměru (Optical distance indicator))

S GARDem je dodána akrylová podložka, na které je délková stupnice. Jednoduše připevněte podložku ke GARDu a zapněte optický dálkoměr na terapeutickém zařízení. Délkové markery ze zařízení budou vidět na délkové stupnici GARDu a měly by se shodovat.

Vlastnosti 37-013 GARD™

  • Opakovatelné ověření geometrické přesnosti terapeutického zařízení
  • Navržen tak, aby pomohl ověřit geometrickou přesnost lineárních urychlovačů a simulátorů
  • Umožňuje rychlé vizuální ověření
  • Pomáhá odstraňovat chyby
  • Možnost upravit na přání zákazníka tak, aby se hodil ke každému terapeutickému přístroji

Specifikace

Geometrická přesnost/rozlišení 0.1°
Rozlišení optického dálkoměru 1.0 mm
Čtverce pro indikaci velikosti pole 5 x 5 cm, 10 x 10 cm, 15 x 15 cm, 20 x 20 cm
Rozměry 13.5 (w) x 13.5 (d) x 14.5 (h)
Hmotnost 4.3 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.