Multikanálový analyzáto 05-500 CAL/RAD Wiper


Multikanálový analyzátor a jednostudnová scintilační komora pro stírací testy

Multikanálový analyzátor a jednostudnová komora pro stírací testy 05-500 CAL/RAD Wiper je kompaktní, sofistikovaný, 4096 kanálový analyzátor, který je určený pro stírací testy v nukleární medicíně. Přípravek pro stírání vzorků splňuje nejpřísnější předpisy. Součástí sestavy je studnový scintilační detektor. Tato sestava je ideální pro oddělení, která chtějí špičkový přístroj, na dlouhá léta.

Sofistikovaný software zaručuje přesný výsledek a tvorbu detailních reportů. Do systému může být vloženo až 20 předdefinovaných lokalit. Výsledky měření mohou být buďto zobrazeny na displeji a nebo vytištěno na tiskárně. Uživatel si může vybrat buďto kompaktní tiskárnu, která je dodávána přímo k analyzátoru a nebo připojit vlastní běžnou externí tiskárnu. Dále může uživatel odeslat naměřená data do PC pomocí sériového portu.

Vlastnosti multikanálového analyzátoru 05-500 CAL/RAD Wiper

  • V souladu se všemi požadavky na provádění stíracích testů v nukleární medicíně.
  • Obsahuje Nal(Tl) scintilační studnový detektor s vysokým stíněním pro maximální citlivost.
  • Plnohodnotný multikanálový analyzátor pro vysoké rozlišení všech detailů.
  • Grafické zobrazení izotopového spektra.
  • Identifikace neznámých izotopů.
  • Automatická kalibrace pro bezproblémový souhlas.
  • Vyměnitelná studna chrání detektor před znečištěním.
  • Ratio kalkulace pro studium duálních izotopů.
  • Pass/fail výstraha.
  • Výsledky dosažitelné v CPM nebo DPM.

Výber okna izotopu

Plně uživatelsky parametrizovaná a volitelná poloha. Sofostikovaná identifikace izotopu pomůže uživateli analyzovat obsah kontaminovaného stěru.

Disponuje funkcí ratio

Ideální pro singl a duální izotopové Schillingovi testy.

Automatické nastavení vysokého napětí

Toto nastavení zaručuje, že analyzátor je řádně kalibrovaný s velice vysokou přesností.

Kompenzace spektra

Tata vyjímečná vlastnost vysokou přesnost napříč energetickými spektry pomocí kompenzace základní nelinearity detektoru. Tato pokročilá technologie představuje izotopy v jejich nejpravděpodobnější formě, ne slisované nebo stlačené do nepřirozeného, zkresleného tvaru. To umožňuje jednoduché rozlišení energetických peaků v režimu PHA (analýza výšky pulzů).

Ochrana heslem

Pro zvýšení bezpečnosti.

Popis systému multikanálového analyzátoru 05-500 CAL/RAD Wiper

Systém se skládá ze třech částí:

1)sestava detektoru: skládá se z Nal(Tl) scintilačního detektoru, který je vložen do olověného stínícího krytu. V otvoru pro detektor je vložka, která je výměnná a tudíž je prostředkem pro dekontaminaci. Nal scintilační krystal a integrální fotonásobič (PMT) přemění gama záření na elektrické impulzy, které jsou proporciální energii. Analyzátor vyhodnocuje výšku pulzů a 4096 kanálové obvody identifikují a uloží informace o pulzech. Toto vysoce přesné zařízení ukazuje v jasných detailech grafickou reprezentaci profilu partikulárního izotopu (viz. detail).

2) zobrazovací jednotka: tato jednotka obsahuje LCD podsvícený displej s vysokým rozlišením, který umožňuje vykreslovat a prezentovat aktuální radiační spektrum měřeného radionuklidu.

3) klávesnice: umožňuje vkládat jméno, datum, čas a příkazy do systému.

 

 

 

 

 

 

Specifikace

Detektor Studnový scintilační Nal(Tl) detektor
Stínění 20 mm čisté olovo
Analyzátor 4096-kanálový MCA
Studnová vložka Vyměnitelná z inertního plastu
Displej Podsvícený LCD; 11.25 cm
Výstup dat Pomocí displeje, sériový port, tiskárna
Vstup dat Alfanumerická klávesnice
Napájení 110/220 VAC; 0.5/0.25 A; 50/60 Hz; 30 W
Rozměry

Jednotka: 27 x 22 x 25 cm

Detektor: 15 x 25 cm

Hmotnost 14.5 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

     
live chat service provider