Přípravek pro bezpečné odstranění radioaktivity 03-301 Rad-Con


Přípravek pro bezpečné odstranění radioaktivity ze zamořeného oblečení, rukou, kůže, nábytku a laboratorních prostředků

03-301 Rad-Con je rychlý a bezpečný prostředek pro odstranění radioaktivního zamoření z rukou, kůže, oblečení, nábytku a laboratorní výbavy. Po aplikaci napění a tato pěna "zvedne" kontaminační látky z povrchu a vtáhne je do sebe. Pěnu poté smyjete obyčejnou vodou.

  • Pro laboratorní povrchy a ruce

Rad-Con Surface Cleaner

Je vhodný na laboratorní sklo, plasty a kovové předměty, pracovní stoly, nástroje, detektory, atd. Přípravek odstraní nejen radioaktivní zamoření, ale i dehet, vosky, pryskyřice, uschlou krev,tuky, atd. Rad-cleaner je mírně alkalický vodný roztok. řípravek je dostupný jako koncentrát a nebo v rozprašovači.

Rad-Con Hand Cleaner

Je vhodný pro použití na kůži, protože neobsahuje látky, které dráždí pokožku.

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.